e-ToetusPoe tagastusavaldus

1. Palun täitke käesolev avaldus üksnes juhul, kui soovite e-poe enda müügisoleva kauba Tellimusest taganeda, info müüja kohta on märgitud iga müügis oleva kauba kohta, muul juhul saate tagastusinfo otse müüjalt, mis lähetati teile peale ostu, raha tagastame peale müüjaga kokkulepe saavutamist aga meie. Kui müüjaga kokkulepet ei saavutatud siis pöörduge otse meie e-postile: puut(ät)vorumaa.eu

2. Taganemisõiguse kasutamiseks ja tagastamise korral hüvitise maksmise vältimiseks peab tarbija tagastama toote samas seisukorras nagu see saabus temani, kogu kaup on eelnevalt üle kontrollitud/testitud/dokumenteeritud/fotografeeritud/puudused on märgitud kirjeldusse.

3. Vastavalt müügitingimustele tasub kauba tagastamise kulude eest tasub Klient.

4. Tellimust saab tagastada tellimuse väljastanud vastutavale isikule (Võrus) või läbi Smartposti, DPD või Omniva pakiautomaadi. 

Smartpost: Võru Kagukeskus
Omniva: Võru Maxima
DPD: Võru MAxima

Tagastus telefoni nr: +372-5-2-3-0-8-0-8

5. Vastavalt seadusele makstud kauba summa (kuid mitte transportkulu) tagastatakse 14 päeva jooksul, vastavalt meile laekunud pangaarvelt.

6. 14 päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul: a) tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades. b) arvutitarkvara.