Taustinfo

1. Käesolev E-pood kuulub Võrumaa Sõprade Selts MTÜ-le. Müügist saadud tulu läheb Võrumaa Sõprade Seltsi tegevuse toetuseks.

2. Käesolev pood eksisteerib vaid e-poena, sest  omi ruume meil veel ei ole, siin me seda tühimikku üritamegi täita, samas suurendades sissetulekuid suudame me loodetavasti ühel päeval saada ka omad seltsiruumid!

Aitäh AnnetusOstu sooritamast!

Ostmine

1. NB! Pange tähele heategevuslikult oksjonilt ostetud kaupadel on alghind, piirhind ja ToetaKohe (ostakohe) hind.

2. Tutvu ka lehe kasutajalepinguga

Kauba eest tasumine

Tasumine toimub e-poes väljastatud toetus-arve alusel ülekandega Coop Pank   arvele.

Kaubad

1. Kõik kaubad on kohapeal Võrus olemas või on nende asukoht märgitud lisainfos, kus neid näha/kätte saab, kaup antakse käest-kätte esimesel võimalusel või toimetatakse kätte Teie poolt valitud transpordiga 7 päeva jooksul.

2. Kaupade müüjateks on eraisikud, kes on need meile heategevuslikuks otstarbeks müüki pannud.

3. Kaupade seas on nii uusi, vähekasutatud, kui ka kasutatuid esemeid, kõik kaubad on üle kontrollitud, kirjeldatud toimimine garanteeritud, ilmnenud vead kirjeldatud, kuid toodetel võib esineda spetsiifilisi meist sõltumatuid varjatuid pisipuudusi, mis esialgsel proovimisel ei pruukinud lihtsalt avalduda, kõik mis tuvastasime on ka kirja andud, samas soovitame soojalt ise kohapeal Võrus kaup üle kontrollida.  Kontrollimata asju müüki pandud ei ole, tuvastatud puudused on kõik kirja pandud.

4. Samuti on võimalik teatud kaupade töövõime kontrollimist kontrollida üle interneti (veebihaldusega võrgusüsteemid), kaughaldussüsteemi Teamviewer abiga, selleks saadke e-postiga palun teade: puut@vorumaa.eu

Tellimuse täitmine

1. Tellimus täidetakse esimesel võimalusel, pärast makse laekumist. Kui koostatud tellimuses läks midagi valesti, siis probleemide lahendamiseks ja täpsustamiseks kirjutage: puut@vorumaa.eu

Info toodete kohta/pretensioonid

1. Käesolevat veebilehte opereerib ühingu tegevuste toetuseks Võrumaa Sõprade Selts MTÜ

E-post: puut@vorumaa.eu (24h)
SMS: +372-5-2-3-0-8-0-8 (SMS 24h)

2. Mõistlikud kokkulepped vastavalt seadusega ettenähtud võimalustele on võimalikud.

Tagastuinfo

1. Vastavalt seadusele on võimalik E-POE enda müügil olevat kaupa, tagastada kaup 14 päeva jooksul, täiskomplektsena.

Tagastuinfo ja avaldus: Tagastusavaldus

2. Eraisikute poolt saadetud kauba kohta saate info jätta otse müüjale, kes kauba meile heategevuslikuks müügiks või oksjoniks välja pani, info müüja kohta väljastatakse huvi korral ostu kestel ja  peale ostu.

Privaatsus ja turvalisus

1. Teie andmete privaatsus ja turvalisus on meile olulised ja kasutame Teie esitatud andmeid üksnes tellimuse täitmiseks. Teie andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Loe Privaatsustingimusi

Meeldivaid toetus-oste meie e-Poes!

Annetus mistahes kauba näol

Võite meile pakkuda toetusmüügiks mistahes elektroonika kui ka muud kaupa, kuna meil puuduvad ruumid oleks hea, kui hoiaksite kuni müügini suuremaid esemeid oma käes.

1. Kohale tuues/saates.

 1. Saadke meile palun pakkumise info e-postile: puut(ät)vorumaa.eu  või täidke palun allpol olevad väljad, võtame teiega ühendust esimesel võimalusel. Suur aitäh!  2. Mitte kohale tuues.

  1. Kaupa ei pea meile kohale tooma/saatma, üleadmine võib jääda vabalt sinna kus asub kaup, põhiline on see, et olete nõus selle meie e-ToetusPoes annetama.
  2. Saadke meile palun pakkumise info e-postile: puut(ät)vorumaa.eu milles on järgmine info tootest: Toote nimi või foto toote etikettist, foto konkreetsest tootest, seisukord, sobiv müügihind (soovituslik), kauba asukoht, kontaktinfo ostjale.
  3. Ostja ostab meie e-ToetusPoest toote ja kannab ToetusRaha üle, misjärel Teie annate ostjale kauba üle.


  E-post: puut@vorumaa.eu (24h)
  SMS: +372-5-2-3-0-8-0-8 (SMS 24h)